Tym razem do reklamy zaprasza Gość Niedzielny

Aktualizacja: 2010-06-18 6:55 pm
Oto krótki przegląd reklam wyświetlanych na portalu Trybuny Ludu Bożego – odpowiednio w wersji dla dorosłych jak i dla dzieci. Jak widać, przy redakcji portalu wiara.pl z przyległościami, reklamy w serwisie Katolickiej Agencji Informacyjnej to małe miki!

Jak rozumiem, Gość Niedzielny sprzedaje się obecnie tak dobrze, że bez śmierdzącej mamony z wyświetlania durnowatych reklam sobie nie poradzi?

Wstyd, szanowna redakcjo!Delikatny depilator – marzenie każdej marianki!Ministrancie – po co dojeżdżać na służbę tramwajem? Kup Opla Corsę!Po co chodzić na Majowe? Wszystko przed Tobą! Zagraj w Lotto…


…tradycjonaliści, głupki niech klepią te swoje miliony różańców, ty zgarniaj kumulacje!


relaksuj się…


…kup sobie notebooka…


Jak wiadomo, wielu nastolatków prowadzi własne firmy…Chrzanić przyrzeczenia! Po co się wyrzekać szatana? Daj się wciągnąć!


wypełnij ankietę, przyjdź na zakupy!Na koniec – co nieco z “Gościa” dla dorosłych
– znajdziemy w nim “przewodnik po Eucharystii”Powyżej przedstawiono “najważniejsze miejsca”.

Z niecierpliwością czekamy na zdjęcia “obrzędów wstępnych”
Napisał Dextimus dnia 19.6.10

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=23109 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]