USA: zamiast ”Dnia Świętości Życia” jest ”Miesiąc Gejów, Lesbijek, Biseksualistów i Transseksualistów”

Aktualizacja: 2010-06-1 12:44 pm

Prezydent Barack Obama już drugi rok z rzędu wydał proklamację, uznającą czerwiec „Miesiącem Lesbijek, Gejów, Biseksualistów i Transseksualistów”. Wcześniej prezydent George W. Bush proklamował „Dzień Świętości Życia”, który jednak został zniesiony przez Obamę.

Wendy Wright, prezes „Concerned Women for America” nie jest zdziwiona postępowaniem prezydenta Obamy. Stwierdziła, że jest on konsekwentny w swoich działaniach. Woli wspierać egoistyczne jednostki, którym wydaje się, że są dyskryminowane, aniżeli zajmować się osobami bezbronnymi i popierać kwestie moralne.

Prezydent Obama od samego początku nie kryje, że jest zainteresowany promocją praw pederastów, którzy pracują na wszystkich szczeblach administracji państwowej. Jego program promocji homoseksualizmu zakłada uchylenie ustawy chroniącej tradycyjne małżeństwa i przyznanie pederastom oraz lesbijkom tych samych praw co małżeństwom, zezwolenie na adopcję dzieci przez nich, zlikwidowanie dyskryminacji ich w miejscach pracy oraz zapewnienie homoseksualnym pracownikom federalnym takich samych korzyści co pracownikom heteroseksualnym. Poza tym prezydent dąży do uchylenia zakazu służby jawnych homoseksualistów w armii.

Prezydent Obama zerwał z długą tradycją proklamowania „Dnia Świętości Życia”. Po raz pierwszy święto to ogłosił prezydent Ronald Reagan w 1984 r. Kontynuował je prezydent George H. W. Bush. Po objęciu urzędu przez Billa Clintona proklamację tę zawieszono na osiem lat. Wznowił ją później prezydent George W. Bush.

Źródło: LifeSiteNews.com, AS

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=22376 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]