- Bibula – pismo niezalezne - http://www.bibula.com -

Kolejny [nominalnie] katolicki uniwersytet na [destrukcyjnej] drodze "dialogu katolicko-żydowskiego"

[Nominalnie] katolicki uniwerstytet Xavier University otwiera się szerzej “na świat”: oto zatrudnił na płatnym stanowisku dyrektora-założyciela ośrodka o [ohydnej] nazwie “Zaangażowania Społeczności Międzyreligijnej” (Interfaith Community Engagement) – rabina Abie Ingbera.

Rabin Ingber przez 32 lata był dyrektorem żydowskiego centrum Hillel Jewish Student Center w Cincinnati, działającego przy uniwersytecie Xavier i od dawna gustuje w “dialogu żydowsko-katolickim”. Np. 1999 roku zapalił w Watykanie menorę w związku obchodami HaShoah – zorganizowanej przez – Daj Pokój Jego Duszy – papieża Jana Pawła II*, imprezie mającej upamiętnić “6 milionów zamordowanych w Holokauście Żydów”.

Ośrodki studenckie Hillel działają w ponad 500 uczelniach na świecie i są narzędziem masońsko-syjonistycznej organizacji B’nai B’rith.


* “Oryginał menory został umieszczony 13 kwietnia 1999 roku na uniwersytecie North American College, w Watykanie, a następnego dnia, trzynaście miniaturowych menor zostało przekazanych papieżowi Janowi Pawłowi II, który polecał propozycję umieszczania tych menor w katolickich centrach jako sposobu na polepszanie stosunków katolicko-żydowskich i stymulowanie studiów nad Holokaustem” – cytat z oficjalnej strony Archidiecezji w Bostonie. [link]


ZOB. RÓWNIEŻ:

oraz


CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]