Izraelski rząd uczy się ogłady

Aktualizacja: 2008-04-22 2:49 pm

Biuro rządowe Izraela przesłało notę swoim ministrom, która zaostrza normy dotyczące stroju wymaganego od przedstawicieli rządu – pisze dziennik Yediot Achronot.

Nowa dyrektywa ma obowiązywać na wszystkich oficjalnych naradach i zebraniach rządu, począwszy od okresu zaraz po świętach Paschy (Passover). Oznacza to, że mężczyźni mają pojawiać się na oficjalnych zebraniach rządu w garniturach i pod krawatem, a wojskowi – w mundurach wyjściowych. Jak stwierdza dziennik izraelski: “Pod przywództwem premiera Ehuda Olmerta, polityka i byłego prawnika z ciągotami do zachodniego stylu, oficjalne funkcje w rządzie izraelskim upodabniają się do międzynarodowych standardów.”

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie materiałów redakcyjnych
Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=2013 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]