Posoborowe Dominikanki na rekolekcjach: sesje masaży, akupresury, Shaitsu, Reiki…

Aktualizacja: 2008-04-11 10:11 am

Siostrzyczki Dominikanki z zakonu Dominican Sisters of Mission San Jose wybierają się na tegoroczne “rekolekcje”, zaplanowane na 21-28 czerwca br., do swojego ośrodka w Kalifornii. Aby siostrzyczki nie nudziły się, zaproszono najznamienitszych gości, by wzbogacili program tychże rekolekcji (ang. retreat).

Tak więc “dominikanka” Fran Barrios, OPL, oferować będzie siostrzyczkom masaże, a jest ona od 20 lat specjalistą od “uzdrawiającego dotyku” (Healing Touch). Przybędzie też Teresa Skokan, licencjonowana masażystka i specjalistka od Shiatsu, akupresury, “emocjonalnej równowagi” (?), Tui Na, Reiki i innych dziwactw. Także Dominikanka, siostra Cheryl Holyk, OP, będzie służyła swoją pomocą w masażach refleksologii i Reiki.

Ach, co za przyjemność uczestniczyć w rekolekcjach z masażami i Reiki. Szczególnie polecamy podwójne sesje “emocjonalnej równowagi”.


Za: http://www.msjdominicans.org/pages/RetreatBooklet2008.pdf…

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=1961 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]