Mao Tse-tung i transwestyta na bombkach choinkowych w Białym Domu

Aktualizacja: 2009-12-22 11:42 pm

Marksistowski ideolog pełniący funkcję obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych, z pełną konsekwencją wypełnia przesłanie swojego mentora – Franka Marshall Davisa, członka Komunistycznej Partii Ameryki (KPA) i sowieckiego agenta.  Obama, jako narkotyzujący się małolat przyjął od swojego mistrza płonącą żagiew rewolucji światowej i poniósł ją dalej, rozprzestrzeniając idee marksistowskie w Ameryce i na świecie. Przy stale spadającym poparciu społecznym – a jak wskazywały statystyki, głosowali na niego głównie ludzie młodzi (czytaj: naiwni, narażeni na manipulację medialną), środowska liberalne, ateistyczne i Żydzi – przestaje się on przejmować tym co myśli społeczeństwo i z coraz większą ostentacyjnością zezwala na pokazywanie swoich najskrytszych pragnień i ideologicznych miłości.

Oto na tegorocznej choince w Białym Domu zawieszono serię bombek wykonanych przez znanego projektanta z Nowego Jorku – Simona Doonana. Ten żydowski pederasta, który w marcu br. w synagodze “zawarł związek małżeński” ze swoim żydowskim partnerem, zaprojektował bombki z wizerunkiem Mao Tse-tunga, twarzą jakiegoś transwestyty oraz obowiązkowymi sztandarami tęczowymi, symbolami uprowadzonymi przez agitatorów homoseksualnych.

Związki duchowe z Mao, na którym ciąży ponad 70 milionów ofiar, Obama wyraża również zatrudniając na stanowisko dyrektora ds. komunikacji Białego Domu, panią Anitę Dunn (sprawowała tę funkcję do listopada br.), która określiła tego chińskiego zbrodniarza jako swojego “najbardziej ulubionego filozofa politycznego”.

Naiwni mówili, że komunizm to przeszłość, a rzeczywistość pokazuje, że w przepoczwarzonej postaci odnawia się w Stanach Zjednoczonych.

White House 008

White House 002

White House 015

White House 005

Photos Source: BigGovernment

ZOB. RÓWNIEŻ:

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie BigGovernment
Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=16868 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]