W Holandii homo-propaganda chce się zadomowić w szkołach

Aktualizacja: 2009-12-14 7:07 pm

Rząd powinien zobowiązać wszystkie szkoły, także te o profilu religijnym, by do programu edukacyjnego obowiązkowo wprowadziły zajęcia o homoseksualizmie – twierdzi członek parlamentu z ugrupowania Liberalnych Demokratów Boris van der Ham.

– Zbyt wiele dzieci przynosi ze sobą do szkoły homofobiczną moralność – powiedział polityk. – Co prawda jest to powszechniejsze zjawisko wśród rodzin imigranckich i na terenach wiejskich, ale jednak szkoła powinna przekazywać prawdziwy obraz rzeczywistości – dodał.

Pomysłowy parlamentarzysta precyzyjnie wyczekał na ogłoszenie swojego pomysłu o przymusowych homo-lekcjach. W tym samym czasie sześć organizacji promujących homoseksualizm wysłało w tej samej sprawie prośbę do parlamentu. Według radia Netherlands Worlwide, 82 proc. szkół w Amsterdamie w ogóle nie podejmuje tematu homoseksualizmu.

Van der Ham wspiera też zmiany holenderskiej konstytucji, by „homofobia” była karana. Holandia była pierwszym krajem, który zalegalizował „małżeństwa” homoseksualne i umożliwił homoseksualistom adopcję dzieci. Wydała też miliony euro na propagowanie zaburzenia aseksualnego jako normalności.

mm/Lifesitenews.com

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=16596 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]