Na “nieformalnym” spotkaniu, socjaliści europejscy dokonali wyboru władz nowego super-państwa – Unii Europejskiej

Aktualizacja: 2009-11-19 3:59 pm

“Przywódcy socjalistów europejskich, włącznie z brytyjskim premierem Gordonem Brown, zdecydowali w czwartek [19 listopada] o kandydaturze komisarza ds handlu, Catherine Ashton, na przyszłego Ministra Spraw Zagranicznych Unii Europejskiej.” – donosi z radością żydowski portal internetowy European Jewish Press -EJP.

“Decyzja ta” – zdaniem portalu EJP – “otwiera drogę dla belgijskiego premiera Hermana van Rompuy jako pierwszego Prezydenta Unii Europejskiej. Stanie się to [tzw. dokonany zostanie wybór Prezydenta EU] w czwartek wieczorem w Brukseli podczas nieformalnego spotkania przywódców.

Jak zaznacza żydowski portal, “Van Rompuy, jest uważany za przyjaciela [Żydów]” – powiedziała Kouky Frohmann, szefująca Forum of Jewish Organizations, organizacjom żydowskim w Antwerpii.

Podczas niedawnej wizyty w centrum żydowskim w Brukselii, Van Rompuy powiedział, że “Europa zawdzięcza wiele Żydom, za ich wkład w naukę, filozofię i kulturę.”

Van Rompuy, określający się jako katolik, albo nie zdaje sobie sprawy – tak jak większość współczesnych zdezorientowanych katolików przesiąkniętych zjudaizowaną wersją oficjalnej wykładni historycznej – albo nie zechciał wspomnieć o wielu innych osiągnięciach żydowskich filozofów i praktyków, takich jak: wspieranie i rozprzestrzenianie w katolickiej Europie burzących porządek społeczny herezji Wycliffa, Kalwina, Husa, Lutra i setek innych; propagowanie i zaangażowanie w budowę ludobójczego systemu komunistycznego, zresztą nie tylko w Europie, ale na całym świecie; rozpijanie chłopów ukraińskich, polskich czy białoruskich na przestrzeni wieków; zalegalizowanie i upowszechnienie lichwy; wspieranie, propagowanie i czerpanie zysków ze zboczeń seksualnych; propagowanie zgubnych dla Człowieka systemów filozoficznych, i wiele, wiele innych cennych zasług dokonanych przez nadreprezentatywną grupę żydowskich aktywistów.

Dziś, spadkobiercy myśli filozoficznych Marksa i talmudycznych antychrześcijańskich fobii – a Karol Marks był potomkiem rabinów, tzw. Talmudycznych myślicieli – budują kolejne wcielenie komunistycznej utopii, co stanowi nie tylko interesujący fakt, ale i złowieszcze zagrożenie.


CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

  Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie EJP
  Tags: , ,

  Drukuj Drukuj

   

  ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
  Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=15813 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


  Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


  Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


  UWAGI, KOMENTARZE:

  Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
  Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]