USA: pederaści szydzą z modlitwy różańcowej

Aktualizacja: 2009-10-9 10:29 pm

Jak informuje gazeta „The California Catholic Daily”, w kalifornijskim Centrum im. kard. Newmana w Berkley homoseksualiści drwili sobie z Różańca, odmawiając tzw. tajemnice alternatywne. Pederaści i lesbijki wyśmiewali się z Pana Jezusa i Matki Bożej Różańcowej. Akcja sodomitów zaszokowała katolików, którzy na forach internetowych zachęcają do zadośćuczynienia za to bluźnierstwo.

Kiedy 22 września tego roku bp Salvatore Cordileone z Oakland odwiedził jezuickie seminarium w Berkley przywitała go grupa około 20 protestujących. Biskup przybył tam w związku z połączeniem szkoły jezuitów z uniwersytetem Santa Clara. Wśród protestujących byli duchowni protestanccy oraz osoby podające się za katolików, którzy nie zgadzali się ze stanowiskiem biskupa Cordileone, zdecydowanie broniącego tradycyjnego małżeństwa.

Był tam obecny także doktorant Theological Union School, Eugene McMullan, który jak donosi gazeta „The Bay Area Reporter” („BAR”), jest założycielem Stowarzyszeń Katolików na rzecz Równości Małżeństwa. 13 sierpnia gazeta „BAR” opublikowała artykuł, w którym nowo powstałe Stowarzyszenie z Berkley zapraszało na odmawianie „alternatywnego różańca” w dniu 15 sierpnia, w święto Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Rzekoma modlitwa miała się odbyć przed katedrą w San Francisco. Organizatorem był McMullan.

Do odmawiania bluźnierczego „różańca” namawia tzw. MCC Kościół z Berkley, należący do aktywistów homoseksualnych. Sodomitom już udało się zainicjować akcję odmawiania alternatywnego „różańca,” co najmniej w jednej z katolickich parafii na Zachodnim Wybrzeżu, w Centrum im. kard. Newmana w Berkley.

Homoseksualiści wymyślili sobie np. tajemnicę zaślubin Rut i Noemi, w której związek tych kobiet odczytuje się jako związek lesbijski. Powiązania między Saulem, Dawidem i Jonatanem interpretuje się jako „biblijny trójkąt miłosny”. Wskrzeszenie Łazarza odczytuje się jako wezwanie do „coming out-u”, czyli słynnego ujawniania się.

Ta bluźniercza prowokacja wywołuje oburzenie katolików. Amerykańskie Stowarzyszenie Obrony Tradycji i Rodziny wzywa do zadośćuczynienia za te bluźnierstwa m.in. poprzez udział w organizowanych w całym kraju wiecach, podczas których zgromadzeni w miejscach publicznych wierni będą odmawiać prawdziwy Różaniec.

Źródło: California Catholic Daily, AS

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=14684 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]