Izraelscy “eksperci antyterrorystyczni” przygotują Chiny do Olimpiady 2008

Aktualizacja: 2007-11-11 12:00 am

Izraelscy eksperci pomogą Chinom w szkoleniu i przygotowaniu sił porządkowo-ochroniarskich na Olimpiadę w roku 2008.

Grupa najwyższych dowódców policji chińskiej uda się w marcu przyszłego roku do Izraela, gdzie odbędą przeszkolenie antyterrorystyczne. Ogłoszony 11 listopada br. komunikat stwierdza, że “izraelscy doradcy prowadzą juz zajęcia dotyczące regulacji prawnej i zapoznają się z chińską kulturą.”

Tzw. izraelscy doradcy byli “mocno zaangażowani w przygotowania do ostatniej Olimpiady w Atenach”.

Jak stwierdza izraelska agencja JTA “Izrael ma specjalny interes w tym aby nie dopuścić do powtórzenia się terrorystycznego ataku Palestyńczyków podczas Olimiady w Monachium w 1972 roku, kiedy to zginęło 11 sportowców”.

KOMENTARZ BIBUŁY: Agencja nie dodaje już, że siły specjalne Mossadu przeprowadziły szereg akcji, w wyniku których odszukano zamachowców, a następnie na polecenie premiera Izraela, Goldy Meir, dokonano niezwykle brutalnej, zupełnie niecywilizowanej ich “likwidacji”. Zamiast doprowadzić zamachowców przed oblicze sądu, zastosowano specyficzną, znaną z Talmudu literalną zasadę “oko za oko”. Ukazuje to znakomicie film Stevena Spielberga “Munich”, który w normalnie działającym kraju niezależni sędziowie powinni uznać za twór propagujący szowinizm – w tym przypadku niebezpieczny, bo wydający konkretne owoce destabilizacji świata szowinizm żydowski.

 

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie materiałów redakcyjnych
Tags: , , , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=1352 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]