Grecy będą zmuszani po podpisywania deklaracji, że przyjmują szczepionkę dobrowolnie

Aktualizacja: 2009-08-20 9:09 am

Grecki działacz przeciwko przymusowym szczepieniom Vicky Chrysou ustalił poprzez sondaż, że 78% Greków nie chce szczepień. Mimo to grecki rząd realizuje plan masowych szczepień, które mają nastąpić już na początku września. Minister Zdrowia Grecji Dimitris Avramopoulos oświadczył, że premier Grecji usatlił, że “każdy obywatel i rezydent Grecji, bez wyjątku” zostanie zaszczepiony. Grecy mają być zmuszani do podpisania deklaracji, że dobrowolnie zgadzają się na poddanie szczepieniu.  Wyraźnie nie jest w interesie Greków podpisywanie takiej deklaracji, która jest zrzeczeniem się odszkodowań w przypadku przymusowych szczepień toksyczną szczepionką. Forma przymusu jakiej mają być poddani Grecy jest w sprzeczności z prawem międzynarodowym, które na takie deklaracje wymaga dobrowolnej  zgody po wyjaśnieniu. Poprzez jednostronną realizację tych planów rząd stawia się na drodze konfrontacji ze społeczeństwem, które nie zgadza się na przymusowe szczepienia na chorobe od której zachorowało dotąd tylko 740 osób.Vicky Chrysou rozpoczął kampanię informacyjną na ten temat
Το σώμα μας και το σώμα των παιδιών μας δεν είναι κρατική ιδιοκτησία! (nasze ciała i ciała naszych dzieci nie są własnością państwa), a dodatkowo jego petycja znajduje się pod następującym adresem: [link]. Wszyscy przeciwnicy tego co się obecnie dzieje w Grecji są proszeni o podpisywanie petycji, wydruk wersji angielskiej w celu zdobywania petycji, które mogą się przydać w sprawie sądowej lub w innych celach jak informowanie posłów do Parlamentu, wojska itd.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=13008 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]