Tańce i śpiewy na część pogańskich bożków hinduizmu w katolickim kościele

Aktualizacja: 2020-11-19 7:27 pm

Rio de Janeiro, Brazylia: 24 października w katolickim kościele p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP członkowie ruchu Hare Kriszna śpiewem i tańcem oddali część pogańskim bożkom hinduizmu.

Wszystko to odbyło się za wyraźną zgodą proboszcza parafii, ks. Marcosa Williama Bernardo.

Miejscowi katolicy na próżno prosili Jego Eminencję ks. kard. Oraniego Tempestę o interwencję. Jedynym działaniem diecezji było wymuszenie na parafii usunięcia filmu z z facebook’a.

Jeśli w Watykanie można oddawać część Pacha Mamie to dlaczego w Brazylii nie można tego samego czynić w stosunku do pogańskich bóstw hinduizmu. Papieżu Franciszku idee mają swoje konsekwencje o czym Ty zdaje się zbyt często zapominasz. Kyrie eleison!

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=120569 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]