„Antyrasiści” żądają rozwiązania Kościoła katolickiego

Aktualizacja: 2020-07-5 7:56 pm

Stowarzyszenie Liga Obrony Czarnej Afryki (LDNA) chce rozwiązania Kościoła katolickiego jako „zadośćuczynienia” za swoje krzywdy. Majątek Kościoła rzecz jasna należy przekazać owym „poszkodowanym”.

Rzecznik LDNA podczas demonstracji „antyrasistowskiej” w Paryżu mówił, że „Francja jest państwem totalitarnym, terrorystycznym, niewolniczym i kolonialnym”. Czarnoafrykańska Liga zaatakowała też konserwatywny i katolicki, choć dość marginalny ruch polityczny Civitas.

Kiedy lider tej partii Alain Escada potępił działania ”antyrasistów”, usłyszał, że „w Civitas lubimy ładne gospodynie domowe …”. Kolejne twitty LDNA brzmiały jeszcze groźniej: „niedługo nadejdzie dzień, w którym LDNA otrzyma sprawiedliwe zadośćuczynienie za wszystkie okrucieństwa popełnione i przyzwolone przez Francję wobec naszych przodków.”

A dalej okazało się, że „Nawet Watykan, Kościół katolicki, będzie musiał pójść do kasy i zostać rozwiązany po wypłaceniu odszkodowań”.

24 czerwca LDNA brutalnie atakowało nawet pamięć generała de Gaulle’a.

„Jeśli Charles de Gaulle był wielkim przestępcą, był także zbiegiem z II wojny światowej. W obliczu klęski francuskiej podczas wojny de Gaulle zdecydował się raczej na ucieczkę niż na obronę swojego terytorium” – można się dowiedzieć od czarnoskórych „antyrasistów”.

La Ligue de défense noire africaine veut dissoudre… l’Église catholique!

Źródło: VA/ FL24

[Wybrane wypowiedzi internautów pod w/w tekstem na stronie źródłowej:]

wieszcz
Powtarzam po raz n-ty. Mediana IQ krajów „czarnej” Afryki oscyluje w okolicach sześćdziesięciu kilku punktów. Całej afryki w okolicach 70 kilku.

Wynik poniżej 85 nie pozwala na pełne i normalne funkcjonowanie w rozwiniętym społeczeństwie. Wszystko poniżej 75 to funkcjonalny kretyn.

Efekty tego typu rewolucji jak w soczewce skupiają się w Zimbabwe. Po obrabowaniu, przegonieniu i wymordowaniu białych kraj podpadł w skrajne ubóstwo, galopująca inflacja (najwyższa na świecie) doprowadziła do upadku lokalnej waluty. W ciągu kilku lat z jednego z większych eksporterów żywności w Afryce trzeba było uruchamiać pomoc żywnościową, aby ludzie nie zdychali z głodu.

józef
Coś mi czuć w tych działaniach rękę żydów, którzy handlowali niewolnikami z Afryki, a teraz
chcą zepchnąć odpowiedzialność na Kościół Katolicki.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=115162 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]