Chasydzki rabin będzie współdecydował o wydawaniu pozwoleń na funkcjonowanie prywatnych szkół w USA

Aktualizacja: 2007-07-11 12:00 am

Rabin Nachem Kaplan, dyrektor Biura Edukacji chasydzkiego ruchu Chabad-Lubavitch, został 19 czerwca br. wybrany wice-prezydentem National Council of Private School Accreditation NCPSA, organizacji wydającej zezwolenia na działanie ponad 30 tysięcy amerykańskich szkół prywatnych i nadzorującej ich funkcjonowanie – podaje suchy komunikat zamieszczony przez izraelską agencję informacyjną JTA i zupełnie nieobecny w innych mediach angielskojęzycznych.

KOMENTARZ BIBUŁY: Proszę teraz sobie wyobrazić co to by się działo w mediach, gdyby do takiej pozycji w tak ważnej (choć nie zawsze znanej) organizacji doszedł jakiś ksiądz katolicki, nawet w charakterze doradcy – ach, ile to by było rabanu o “mieszanie się Kościoła do polityki”. A tak – nic, cichutko w mediach. Ktoś świadomie kręci gałką wyciszającą media, by podstępna, krecia robota judaizacji społeczeństwa postępowała zgodnie z Planem.

 

ZOB. RÓWNIEŻ:

oraz

 

 

 

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=1107 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]