Duda: Obecność Polski w UE i NATO powinna zostać wpisana do konstytucji

Aktualizacja: 2019-05-4 8:44 am

Prezydent Andrzej Duda podczas obchodów Święta Konstytucji 3 maja przyznał się do tego, iż chciałby aby obecność Polski w Unii Europejskiej i NATO została wpisana do konstytucji.

Oznaczałoby to konstytucyjne usankcjonowanie podległości militarnej Amerykanom (NATO) i gospodarczo-kulturowej Niemcom (UE).

Trzeba dyskutować nad zmianami w konstytucji, o tym, czy powinniśmy zagwarantować w konstytucji obecność w UE i NATO. Osobiście uważam, że tak – mówił Duda.

[I jeszcze, qrva, wpisać do konstytutki nadrzędność władz Żydolandii nad polskim rządem oraz monopol Lidla na żywność – admin]

Podczas defilady zorganizowanej na cześć geopolitycznej utraty niepodległości Polski w NATO i UE komentator zachwalał jeden z samolotów rządowych, iż jest w stanie dolecieć bez tankowania do zachodniego wybrzeża USA. I takiego lotu w jedną stronę wam, zaprzedanym elitom życzymy. Zła wiadomość jest taka, że maszyna może zabrać tylko 16 osób.
[A dobra – że można ją zestrzelić- admin]

(Na podst. PAP, onet.pl, wp.pl)
http://xportal.pl

Żeby z takim pomysłem wyskoczył wariat Targalski, pedał Rabiej albo kretynka Scheuring-Wielgus, to bym rozumiał. Ale Duda, koniec końców doktor praw?
Admin

Za: Dziennik gajowego Maruchy (2019-05-03)

 


 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=107797 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]