Komunizm a żydowska tożsamość etniczna w Polsce – Kevin MacDonald

Aktualizacja: 2007-06-23 12:00 am

Z przykrością informujemy, że tekst  “Komunizm a żydowska tożsamość etniczna w Polsce”, autorstwa prof. Kevina MacDonalda, w tłumaczeniu Tadeusza Korzeniewskiego, zamieszczony pierwotnie na blogu Tadeusza Korzeniewskiego, zmuszeni byliśmy usunąć na prośbę/żądanie tłumacza. – Redakcja BIBUŁY


Przychylając się do żądań Tłumacza o usunięcie w/w tekstu z naszego portalu, które spełniliśmy, informujemy PT Czytelników, że tekst jest dalej swobodnie dostępny w zasobach Internetu – m.in. tutaj lub tutaj

 

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=1077 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]