Polska może zyskać hektary od Ukrainy

Aktualizacja: 2018-11-6 9:38 am

INFO: Polska mogłaby się ubiegać o 5 tys. ha ziemi od Ukrainy. Wszystko za sprawą Bugu, wzdłuż środka którego ciągnie się granica polsko-ukraińska.

Jak podaje serwis InnPoland.pl, zgodnie z traktatem granicznym granica między Polską a Ukrainą przebiega przez środek koryta rzeki. Urzędnicy Państwowej Służby Audytorskiej w Kijowie zauważyli, że Bug zmienia swój bieg, przesuwając się w głąb Ukrainy. To powoduje, że Polska mogłaby się ubiegać nawet o 5 tys. ha ziemi.

Źródło: InnPoland.pl
Opracował: TP

Za: korwin-mikke.pl (05-11-2018)

[Wybrane wypowiedzi internautów pod w/w tekstem na stronie źródłowej:]

Liberator
Polska powinna odzyskać od tzw. Ukrainy wiele tysięcy hektarów. Prawdziwa Polska ciągnie się aż za Żytomierz i Berdyczów. Kiedyś to odbierzemy, ale nie z tym KOD-omickim ciemnogrodem, bo dla nich Polska nic nie znaczy.

 


 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=105122 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]