Elegancja Francja pierwszej prędkości. Paryż jak wielka publiczna ubikacja. Rządzący lewacy nastawiali w mieście pisuarów

Aktualizacja: 2018-08-15 2:20 pm

Francja odnotowuje kolejny postęp cywilizacyjny. Paryż ma wielki problem z ludźmi załatwiającymi publicznie swe potrzeby fizjologiczne. By nie robili tego pod bramami, drzwiami, na chodniki w mieście zaczęto stawiać pisuary.

Socjaliści rządzący Paryżem zamieniają miasto miłości w wielką toaletę. Na ulicach, w miejscach publicznych stawiane są pisuary niemal dokładnie takie, jak w publicznych toaletach. Tak samo jak tam niczym nie osłonięte, tyle, że czerwone.

Podchodzi się i robi się co swoje. W ten sposób lewacy postanowili rozwiązać problem załatwiania się na chodniki, pod bramami, czy drzwiami kamienic.

Socjaliści rządzący miastem, którzy nastawali tych urynałów zachwalają, że są one ekologicznie. Mocz służy do produkcji nawozu, na którym rosną rośliny.

Czerwone pisuary postawiono w miejscach historycznych i atrakcji turystycznych – przy nabrzeżu Sekwany, tak, by płynący po niej statkami mogli podziwiać załatwiających się, a także w okolicy Notre Dame.

Rządząca miastem socjalistka Anne Hidalgo popełniła jednak niewybaczalny błąd. Dopuściła do dyskryminowania pań. Pisuary dostosowane są jedynie dla mężczyzn.

Są więc trzy wyjścia dla Paryżanek. Albo nadal będą robić to na chodniki, albo socjalistka Hidalgo nastawia również kibli dla pań na siadanie, albo kucanie, albo też zorganizuje kursy nauczające panie jak załatwiać się po męsku – na stojąco.

 

Paryż_pisuary_Francja

Źródło:YT

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Za: Najwyższy Czas! (15/08/2018) -- [Org. tytuł: «Elegancja Francja pierwszej prędkości. Paryż jak wielka publiczna ubikacja. Rządzący lewacy nastawiali w mieście pisuarów [VIDEO]»]
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=103341 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]