Koszulka z symbolem ZSRR nie jest propagowaniem systemu totalitarnego?

Aktualizacja: 2018-08-14 9:30 am

INFO: WCz. Bartosz Józwiak z Kukiz`15 zawiadomił prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa propagowania systemu totalitarnego na UW. Śledczy nie dopatrzyli się jednak przestępstwa.

P. Józwiak złożył donos na jedną z uczestniczek strajku na UW, która ubrana była w koszulki z symboliką totalitarnego i zbrodniczego państwa, jakim był ZSRR.

– Sami to oceńcie. Niech ludzie zobaczą prawdziwą twarz tego rządu i jego organów. To ważne, bo za koszulkę w Warszawie rozwiązano marsz. A swoją drogą od tego momentu każdy może chodzić w koszulce ze swastyką i nikt nie ma prawa go za to ścigać. Stosowne pismo z załącznika do wykorzystania dla każdego do obrony. Dobra zmiana jak się patrzy. Dla komuchów, lewaków, ekoterrorystów, etatystów itd. Nie dla narodowców, patriotów, myśliwych, posiadaczy i miłośników broni, wolnościowców itp. Wstyd i hańba. Co Panowie na to Joachimie Brudziński i Zbigniewie Ziobro? Wolno Waszym zdaniem propagować system i państwo, które zamordowało bestialsko miliony ludzi (w tym rzesze Polaków) oraz zniewoliło dużą część Europy (bo o poziomie propagującej osobniczki nie chce mi się nawet rozmawiać)? I to w miejscu publicznym, na publicznej uczelni i w internecie? Tak ma działaś Polska Policja i prokuratura? Oczywiście złożyłem już zażalenie na tą decyzję (…). A jutro pójdą interpelacje dla Ministrów i Premiera – zapowiada oburzony poseł.

Źródło: facebook.com

Opracował: GK

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=103303 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]