„Język miłości” amerykańskich lewaków. Plakaty inspirowane ISIS

Aktualizacja: 2018-07-18 9:34 am

Fuck you Mr. President” – to tytuł wystawy, którą do 10 sierpnia można oglądać w One Grand Gallery w Portland. Prezentowane tam dzieła w najlepszy z możliwych sposobów ukazują „język miłości” stosowany przez lewicę oraz jej troskę o szacunek wobec drugiego człowieka. Panująca w USA wolność słowa pozwala jednak na szybką weryfikację osób chorych psychicznie.

Jedno z dzieł galerii w Portland/foto: Instagram

Jedno z dzieł galerii w Portland/foto: Instagram

Galeria rozreklamowała się w sieci dzięki wezwaniom kierowanym do artystów. Pojawiały się one w mediach społecznościowych. Nienawidzimy prezydenta i chcemy, żeby o tym wiedział – mówił jeden ze wpisów.

W innych można było przeczytać o podziałach społecznych, jakie wywołało zwycięstwo Trumpa lub o jego błędnej polityce. Z rozrzewnieniem wspominano również Berniego Sandersa.

Największe emocje wzbudziła jednak nie kampania reklamowa, ale dzieła, które pojawiły się w galerii. Szczególnie jedno z nich przykuwało uwagę.

Frontowa szyba galerii została zaklejona ogromną grafiką przedstawiającą krwawiącego Trumpa, któremu ktoś obcina głowę nożem. Lewackia wystawa i władze galerii zostały zaatakowane w sieci. Prezydenta nie bronili wyłącznie jego wyborcy.

Wiele osób wskazywało, że grafika łamie wszelkie zasady a swoim wyglądem przypomina obrazy propagandowe tworzone przez ISIS. Podawano sobie adres galerii. Pojawiały się pytania o zbędne cegły.

Obywatele zawiadomili nawet Secret Service, który poinformował, że ma świadomość tego, co znajduje się na wystawie. Przedstawiciel tajnej służby dodał, iż nie może zdradzić, czy agenci podejmują jakieś działania.

W informacji zamieszczanych w mediach społecznościowych wynika, że galeria zdecydowała się na usunięcie kontrowersyjnego dzieła.

Sprawa stanowi kolejny dowód na to, że lewackie ideologie podobnie, jak nazizm czy skrajny islamski fundamentalizm w całkowity sposób pozbawiają człowieka moralnych zahamowań i sprawiają, że staje się on zdolny do wszystkiego.

Źródło: Instagram/FB/infowars.com/wolnosc24.pl

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Za: Najwyższy Czas! (2018/07/18) -- [Org. tytuł: «„Język miłości” amerykańskich lewaków. Plakaty inspirowane ISIS [FOTO]»]
Tags: , , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=102793 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]