LOT finansuje żydowskie imprezy w USA

Aktualizacja: 2018-07-2 9:19 am

W LOT’cie zatrudniony jest Żyd Jonny Daniels, który jak sam stwierdził: „Pomagam w budowaniu wizerunku LOT-u za granicą. Kiedy LOT otworzył nowe połączenia do Los Angeles, dbałem o to, żeby wszystkie lokalne media informowały jak niesamowite są Polskie Linie Lotnicze i że są najlepsze na świecie. Tym się zajmuję, dzięki temu mam na rachunki i prowadzenie fundacji.” – źródło.

[Źródło:] https://wolna-polska.pl/wiadomosci/lot-finansuje-zydowskie-imprezy-w-usa-2018-06

*********************************

Myślicie, że pisanie ustawy w Mosadzie i podpis polskiego prezydenta na żądanie Netanyahu to szczyt tej kompromitacji PiS ws. #ustawaIPN ?

Oj nie!

Na początku czerwca odbyła się parada Celebrate Israel w NYC. Na liście sponsorów jest… LOT!

Wygląda na to, że ta banda imbecyli [chyba przejęzyczenie: To świadome sługusy. MD] PiS jeszcze zapłaciła za to bycie upokorzonym! Oczywiście pieniędzmi jednych z podległych sobie partyjnych pasiek – czyli to co umie robić najlepiej…

https://www.facebook.com/ObywatelDCofficial

Za: Strona prof. Mirosława Dakowskiego (02.07.2018)

 


 

Screenshot source/quote: TVPInfo (14.10.2017)

 


 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=102503 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]