Pół miliona dla badaczki “polskiego antysemityzmu”!

Aktualizacja: 2018-05-23 5:08 pm

INFO: Prof. Barbara Engelking otrzyma z budżetu państwa 500 tys. zł. W swojej ostatniej książce oskarża Polaków o udział w Holokauście – podaje portal kresy.pl.

Prof. Engelking otrzyma takie pieniądze od podatników, bo znalazła się w gronie laureatów organizowanego przez Narodowe Centrum Nauki konkursu OPUS 14. Portal wyjaśnia, że konkurs OPUS jest adresowany do wszystkich naukowców. Pieniądze otrzymane w ramach konkursu mogą zostać wydane na stworzenie zespołu badawczego oraz zakup aparatury niezbędnej do realizacji badań.

Źródło: kresy.pl

Opracował: GK

Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=101744 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]