RAŚ i Związek Ukraińców nie wywieszają polskich flag w święto 3 Maja

Aktualizacja: 2018-05-4 12:34 pm

Nie tylko Ruch Autonomii Śląska nie wywiesza państwowych flag 3 maja. Dotyczy to także Związku Ukraińców w Polsce, dofinansowanego hojnie z pieniędzy polskiego podatnika, oraz cerkwi greckokatolickich w Przemyślu i Jarosławiu. Na obiektach wszystkie metalowe otwory na drzewce są puste.

Flagi są jedynie na pobliskich latarniach ulicznych, ale je wywieszają władze miasta.

Zdjęcia z dnia dzisiejszego. Ciekawe, co na to np. marszałek Marek Kuchciński, który dziś odbierał obywatelstwo honorowe Przemyśla? Udawał, że nic nie widzi?

Na odtrutkę foto z katedry rzymskokatolickiej i Urzędu Miasta Przemyśla oraz kościoła ojców dominikanów i ratusza w Jarosławiu.

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=101453 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]