Co łączy środowiska LGBT i aborcjonistów? Wyjaśnia chrześcijańska adwokat z USA!

Aktualizacja: 2018-04-18 3:16 pm

Środowiska aborcjonistów i homoseksualistów są połączone ideologicznie i politycznie. Dlatego właśnie – jak nigdy wcześniej – potrzebne jest zjednoczenie działaczy i prawników pro-life, aby skutecznie przeciwstawić się tym wrogom życia i rodziny – mówiła chrześcijańska adwokat Linda Harvey.

Była działaczka na rzecz dostępności aborcji, a obecnie nawrócona adwokat z USA Linda Harvey, wygłosiła prelekcję w Cleveland (Ohio) na temat strategii środowisk LGBT i zwolenników dzieciobójstwa. Szczególny nacisk położyła na przedstawienie wspólnych celów i sposobów działania obu grup ideologicznych.

– Tym co łączy oba środowiska, jest odrzucenie Bożego planu dla człowieka oraz wzięcie na cel dzieci – tłumaczyła Harvey. – Dzieci są poddane seksualizacji w szkole i poprzez wprowadzanie niebezpiecznych, niepotwierdzonych naukowo teorii na temat płci, często w ten sposób podważa się także autorytet rodziców – dodała.

– Musimy bronić naszych dzieci, musimy dojrzeć do wymagań jakie stawia rodzicom współczesny świat. Musimy wychować nasze dzieci w wierze, krytycznym myśleniu, a także przedstawić młodym prawdę – kontynuowała.

Linda Harvey wskazała, że dzisiejsze postulaty homoseksualistów, jak i zwolenników aborcji mają swój początek w rewolucji kulturowej lat 60. ubiegłego wieku. Adwokat zwróciła uwagę na wpływ wynalezienia antykoncepcji hormonalnej na wzrost rozwiązłości seksualnej, kryzys rodziny i eksplozję plagi aborcji.

– Niektórzy nazywają to marksizmem kulturowym, gdzie wrogiem stali się zarówno mężczyźni, jak i owoc poczęcia, czyli dziecko. Dziecko w myśl feministek ma wartość w momencie zaakceptowania go przez matkę. W ich mniemaniu to kobieta, nie Bóg, nadaje wartość życiu dziecka – wskazywała. Jednocześnie zaznaczyła, że tradycyjna rodzina została wzięta na celownik zarówno przez działaczy LGBT, feministki, jak i zwolenników aborcji. 

Jej zdaniem uderzenie w hierarchię, mężczyznę i instytucję rodziny jest odzwierciedleniem sprzeciwu wobec Boga i Jego planu dla człowieka, rodziny i Bożego porządku.

Obrończyni życia ukazała, jak „Planned Parenthood” wspiera wprowadzanie edukacji seksualnej w myśl teorii propagowanych przez działaczy LGBT. Jej zdaniem jest to proces „całkowitej indoktrynacji seksualnej”, który zmierza do wykorzystywania dzieci w przyszłości i wielu ludzkich dramatów.

Źródło: lifesitenews.com

PR

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=101195 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]