- Bibula – pismo niezalezne - http://www.bibula.com -

Żarcik niemieckiej gazety dla Polaków

Niemieckie gazety wydawane w Polsce w języku dla polskim – czyli między innymi Gazeta Pomorska i Głos szczeciński (obie należą do Polska Press, która jest częścią Verlagsgruppe Passau, niemieckiej grupy medialnej) – wysiliły się na żart prima aprilisowy wypuszczając “sensacyjną” informację o zmianie funkcjonowania programu 500+.

Oto w Święto Wielkanocne (zbiegające się z idiotycznym Prima Aprilis) niemieckie gazety ostrzegają swoich czytelników: “Uwaga! Tego nie wolno ci kupić za 500 plus, możesz zostać ukarany!”

Opublikowana przez niemieckie gazety “oficjalna lista Ministerstwa” ostrzega, że za pieniądze uzyskane z programu 500+ nie można kupić następujących produków:

Oczywiście autor powyższej informacji prima aprilisowej jest anonimowy, bo boi się ujawnić ze względu na swoją głupotę, ale i większość czytelników tych niemieckich gazet w swoich komentarzach nabrała się na ten żarcik, wylewając swe żale wobec pro-rodzinnej polityki obecnego rządu.

Przypomnijmy, że dziennik Głos szczeciński jest pismem z korzeniami antypolskimi, bo komunistycznymi: był najpierw organem PPR-u, a później PZPR-u. W ramach niemieckiej polityki Drang nach Osten przejęty został następnie przez niemiecki koncern medialny. I dalej pozostaje antypolski.

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]