- Bibula – pismo niezalezne - http://www.bibula.com -

Obrzydliwy wpis Planned Parenthood: „potrzebujemy księżniczki Disneya po aborcji”

Promująca aborcję organizacja Planned Parenthood opublikowała na twitterze ohydny wpis mówiący o tym, że „potrzebujemy księżniczki Disneya, która miała aborcję”. Zanim wpis usunięto, jego autorzy zostali bardzo mocno skrytykowani przez internautów.

Organizacja promująca, ale też przeprowadzająca aborcję, wkroczyła ze swoją propagandą w sferę kultury. Czołowemu producentowi filmów animowanych zasugerowano, że dzieci potrzebują bohaterki z aborcyjną przeszłością.

Po dokonaniu wpisu jego autorzy spotkali się z falą krytyki i postanowili go usunąć, jednak część użytkowników zdążyła skopiować treść tweeta.

Oprócz promocji aborcji we wpisie znalazła się promocja transgenderyzmu oraz nielegalnej imigracji. – Potrzebujemy księżniczki, która jest nielegalnym imigrantem. Potrzebujemy księżniczki, która jest transem – czytamy w usuniętym wpisie.

 

To nie pierwszy raz, kiedy organizacje proaborcyjne oraz reklamujące homoseksualizm zwracają się do Disneya w sprawie pomysłów na nowe postaci filmów.  Nie tak dawno jeden z reżyserów superprodukcji „Kraina Lodu” zapowiedział, że ukazanie Elsy (głównej bohaterki) jako osoby homoseksualnej w sequelu filmu jest prawdopodobne.

Disney w swoich dziełach wykreował dziesiątki bohaterów oddziałujących na miliony dzieci na całym świecie. Znaczna większość z nich promowała postawy godne naśladowania, takie jak współczucie, uprzejmość, odwaga, nadzieja i sprawiedliwość. Wplecenie wątków homopropagandy w przyszłych superprodukcjach może okazać się tragiczne w skutkach dla dzieci na całym świecie.

Źródło: lifesitenews.com / liveaction.org

PR

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]