Wolność słowa w Anglii znowu poszargana

Aktualizacja: 2018-03-14 11:01 am

INFO: Na lotnisku w Londynie zatrzymano dwójkę prawicowych działaczy: Austriaka Marcina Sellnera oraz jego przyjaciółkę Amerykankę Brittany Pettinbone z ruchu Generation Identitaire – podaje portal nczas.com.

Zatrzymani przebywali 3 dni w areszcie, w końcu odesłano ich do Wiednia. Jak wyjaśniono, mężczyznę zatrzymano, bo miał wygłosić przemówienie, które wywoła „napięcie wśród lokalnych społeczności i być może wznieci nienawiść”. Z kolei p. Pettinbone została zatrzymana za „planowanie spotkania z Tommym Robinsonem, ekstremistą”.

Jak podaje portal, wystąpienia p. Selnera często traktują o niebezpieczeństwach, z jakimi stykają się europejskie narody przyjmujące imigrantów.

Źródło: nczas.com

Opracował: GK

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=100394 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]